عنوان<پاورپوینت هوش مصنوعی و کاربرد آن در پزشکی>

هوش مصنوعی در پزشکی pdf,پاورپوینت کاربرد هوش مصنوعی در پزشکی,کاربرد هوش مصنوعی در صنایع پزشکی,هوش مصنوعی در صنعت پزشکی,هوش مصنوعی در پزشکی ppt,کاربرد هوش مصنوعی در رباتیک,کاربرد هوش مصنوعی در کشاورزی,کاربرد هوش مصنوعی در صنعت پاورپوینت هوش مصنوعی و کاربرد آن در پزشکی هم اکنون فایل با مشخصه ی پاورپوینت هوش مصنوعی و کاربرد آن در پزشکی. وارد وب شده اید برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

مشخصات فایل:قالب بندی: پاورپوینتتعداد اسلاید:33

بخشی از پاورپوینت:کاربرد فن آوری اطلاعات در پزشکی
دیباچه
هوش مصنوعی به هوشی که یک ماشین از خود نشان میدهد و یا به دانشی در کامپیوترکه سعی در ایجاد آن دارد گفته می شود.
در واقع هوش به مفهوم به کارگیری تجربه به منظور حل مسائل دریافت شده تلقی می‌شود.
انسان قادر به مشاهده و تجزیه و تحلیل مسایل در جهت قضاوت و اخذ تصمیم می‌باشد
هوش مصنوعی مبتنی بر قوانین و رویه‌هایی از قبل تعبیه شده بر روی کامپیوتر می‌باشد.
هوش مصنوعی از رهیافتی مبتنی بر محاسبات آماری پیروی می‌کند و اغلب تحت عنوان «یادگیری ماشین» یا Machine Learning طبقه‌بندی می‌شود.

پیشینه
آلن تورینگ (1950) یکی از بحث ‌بر‌انگیزترین پرسش‌های فلسفی تاریخ را پرسید:
آیا ماشین می‌تواند فکر کند؟
آیا یک کامپیوتر می‌تواند بازی تقلید را با موفقیت پشت سر بگذارد؟
آیا ماشین می‌تواند از انسان چنان تقلید کند که در یک آزمون محاوره‌ای نتوانیم تفاوت انسان و ماشین را تشخیص دهیم؟در سال ۱۹۵۶ جان مک‌ کارتی، یکی از نظریه‌پردازان پیشگام این نظریه در آن زمان، اصطلاح (هوشمند مصنوعی) را برای اولین‌بار در نخستین کنفرانسی که به این موضوع اختصاص یافته بود، به کار برد.
دانشمندان بعدا این تاریخ را به عنوان تاریخ تولد علم هوش مصنوعی انتخاب کردند.
تقریبا در همان زمان جان فون نیومان نظریه بازی‌ها را معرفی کرد. این نظریه نقش موثری در پیشبرد جنبه‌های نظری و علمی هوش مصنوعی داشت.
مك‌كارتي در آن زمان معتقد بود كه مي‌توان كاري كرد كه ماشين نيز هوشي همانند هوش انساني داشته باشد و LISP زباني است كه مي‌تواند اين هوش را توصيف كند.
در سال ۱۹۶۸ آرتور سرکلارک، در رمان معروف خود، یعنی اودیسه فضایی ۲۰۰۱ اصطلاح (آزمون تورینگ) را به جای (بازی‌ تقلید)‌ سر زبان‌ها انداخت.
همه كساني كه نخستين گام‌ها را در راه معرفي هوش مصنوعي برداشتند، يك هدف را در سرداشتند و آن رساندن سطح هوش ماشيني به سطح هوش انساني بود.
تورینگ نتوانست پاسخ قطعی این پرسش ها را پیدا کند. اما برای یافتن پاسخ مناسب در آینده یک راهبرد خلاقانه پیشنهاد کرد:
آزمون بازی تقلید
و . . .