عنوان<پاورپوینت با موضوع هوش مصنوعی>

پاورپوینت,,با,,موضوع,,هوش,,مصنوعی,,پاورپوینت با موضوع هوش مصنوعی,, پاورپوینت با موضوع هوش مصنوعی ,,پاورپوینت با موضوع هوش مصنوعی ,, پاورپوینت با موضوع هوش مصنوعی,,پاورپوینت با موضوع هوش مصنوعی پاورپوینت با موضوع هوش مصنوعی هم اکنون فایل با مشخصه ی پاورپوینت با موضوع هوش مصنوعی. وارد وب شده اید برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.


دانلود پاورپوینت با موضوع دارای 34 اسلاید و با فرمت .ppt و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.تعداد اسلاید : 34 اسلاید
فرمت فایل: پاورپوینت .ppt و قابل ویرایش
آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس
قسمتی از متن نمونه:


الگوریتم های جستجوی محلی
الگوريتم های قبلی، فضای جست و جو را به طور سيستماتيک بررسی ميکنندتا رسيدن به هدف يک يا چند مسير نگهداری ميشوندمسير رسيدن به هدف، راه حل مسئله را تشکيل ميدهددر بسياري از مسائل بهينه سازي، مسير راه حل اهميت ندارد؛ خود حالت هدف پاسخ مسأله مي باشد.مانند 8 وزیردر چنين مواردي مي توان از الگوريتم هاي جستجوي محلي بهره گرفت.ایده جستجوی محلی: یک حالت (حالت فعلی) را در نظر بگیر، سعي كن آن را بهبود بخشي.
جستجوي محلي = استفاده از يك حالت فعلي و حركت به حالت هاي همسايه• مزايا:– استفاده از حافظه بسيار كم– يافتن راه حل هاي معقول در اغلب موارد در فضاهاي حالت بزرگ و يا نامحدود• مفيد براي مسائل بهينه سازي محضيافتن بهترين حالت بر طبق تابع هدف: (objective function)