عنوان<تحقیق در مورد فیزیک >

تحقیق در مورد فیزیک ,فیزیک,دانلود تحقیق در مورد فیزیک ,فیزیک تحقیق در مورد فیزیک هم اکنون فایل با مشخصه ی تحقیق در مورد فیزیک . وارد وب شده اید برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : وورد

نوع فایل : .doc ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد صفحه : 18 صفحه

قسمتی از متن .doc :

نتیجه گیری

بی شک، هر طوری که مردم بزرگ شوند و محیطی که در آن آنها بطور دائم غوطه ور باشند، شخصیت آنها بی اندازه تأثیر می گیرد. در هر حال، یکی از مهم ترین عوامل تعیین کننده اینکه محیط مردم چگونه فعالیت می کند در خود مردم است. مردم محیط شان را تحت تأثیر قرار می دهند، آنهم بوسیله ویژگی هایی که آنها بطور طبیعی دارند،که در سنین بسیار کم شروع می شود. شاید تأثیرگذارترین و به آسانی قابل تشخیص ترین عامل که محیط را تحت تأثیر قرار می دهد، ظاهر فیزیکی است. این مبحث اثبات می کند که ویژگی های طبیعی نهایتاً تعیین کننده ترین بخش شخصیت، خواه ذاتاً به شخصیت مرتبط باشد یا نه. تحت این فرضیه، ویژگی هایی که به شدت محیط را تحت تأثیر قرار می دهند نیز بطور غیر مستقیم شخصیت را تعیین می کنند. اگر بطور کافی با داده های تجربی پشتیبانی شود، به نظر می رسد این مقیاس ها را در بحث طبیعت-پرورش به شدت به سوی طبیعت منحرف کند.

تفسیر دقیق

آیا ظاهر فیزیکی واقعاً تأثیرگذارترین عامل بر روی محیط است؟

ناتان جونز

دانشگاه شمال شرقی

پاپکینز در مقاله اش جنبه های نزاع بین طبیعت و پرورش را در هم می ریزد. او ادعا میکند که یکی از مهم ترین عوامل در شکل گیری محیط شخصی خود شخص است. پس به مهم ترین نمونه ازاین ظاهر یک فرد است. ظاهر شیوه ای که ما به دیگران می نگریم وشکلی که در خود می نگریم را تحت تاثیر قرار می دهد. در حین یک سری از مراحل، نویسنده پشتیبانی برای نظریه اش آشکار می کند. اوبیان می کند که ظاهر، عقیده دیگران را تحت تأثیر قرار میدهد،که پس روی شخصیت ما تاثیر می گذارد. پاپکینز شواهدی در طول هرمرحله از این فرایند ارائه می کند و سپس درنهایت راهی ارائه میکند که ما می تواند این مراحل میانی را بهم متصل نماییم. در حین آزمایش های ساده، او اعتقاد دارد ما می توانیم رابطه مستقیمی بین ظاهر فیزیکی یک شخص و شخصیت او نشان دهیم. نه تنها پاپکینز یک نظریه جالب مطالعه شده را ارائه می کند، بلکه مطالعۀ جالبی برای رسیدن به انجام آن را مهیا می سازد. در هر حال، این گفته نمی شود که یکی از اینها بدون عیب است. اگر چه پاپکینز در بیان حرف خود بسیار قوی است، نارسایی متن او هم در بحث او و هم در تحقیق پیشنهادی اش یافت می شوند.

به منظور اعتماد به نظریه چند مرحله ای پاپکینز، نیاز به اعتقاد به نویسنده در تمام مراحل روش است. تنها با انجام این خواننده می تواند نویسنده را دنبال کرده و به همان نتیجه ای برسدکه لو رسیده است. در هر صورت این کار همیشه ممکن نیست زیرا نقاطی که پاپکینز در هر مرحله ایجاد می کند قابل پرسش هستند. گفتن اینکه ظاهر فیزیکی بزرگترین منبع برای تأثیرات ایجاد شد، بوسیله ویژگی هاست، بسیارمشکل است. تعداد بیشمار دیگری ازعوامل درکنار خصوصیت ارثی ظاهر فیزیکی وجود دارد که نمی توان از آنها گذشت. پاپکینز عناصری مانند« نظافت و انتخاب لباس» را نادیده می گیرد. از این ها نمی توان اجتناب نمود، زیرا آنها در نهایت بخش عظیمی از انسان ها را در بر می گیرند. مخصوصاً این درمدارس ابتدایی و راهنمایی درست است، هر کدام زمانی هستند که در آنها نوع کفش های یک بچه دارد و کیفیت لباس ها بی اندازه اهمیت می یابد.

هم بهداشت و هم لباس پوشیدن درنهایت به شخصیت هر شخص مرتبط هستند و درهر حال دلیل و تاثیر رابطه ظاهر و شخصیتی که نویسنده بیان می کند را در هم می ریزند.

همچنین این حس بوجود می آید که دیگر ویژگی ها و زخمون های طبیعی نیز بیانات پاپکینز را از سر وا می کند.

برای مثال، اینکه چگونه شخصیت در طول فرایند بلوغ تغییر می کند؟ زمانی مانند این مقیاس های عامه را تغییر می دهد و عوامل جدیدی را به این مخلوط اضافه می کند، مانند خوش اندامی و موفقیت های آکادمیک.

عامل مهم دیگر سرشت یک کودک است. این شبیه به نظر می رسد که تاثیر بزرگی روی راه هابی دارد که مردم نظراتشان را دربارۀ یک بچه شکل می دهند. من فکر نمی کنم که پاپکینز اشتباه میکند که میگوید جاذبه فیزیکی نقشی ایفا می کند، اما ممکن است او چیزها را بوسیله دادن مرحله بعد وگفتن اینکه این یک عامل بسیار موثر است، کش می دهد.

مرحله بعدی او در نظریه اش این است که چگونه عقیده دیگران بر روی ارزش شخص درباره خودش تاثیر می گذارد، تا حدودی مبهم است. ارتباط منطقی احساس می شود، اما شواهدی که نویسنده استفاده می کند، کمی برای درک مشکل است.